تفاوت کلاه گیس جلو تور و تمام تور در چیست؟

پاسخ: کلاه گیس های جلوتور فقط قسمت جلوی سر فرق دار و شبیه به کف سر انسان است ولی کلاه گیس های تمام تور در تمام قسمتها حتی پشت سر مثل کف سر انسان و دارای فرق میباشد.

تفاوت کلاه گیس طبیعی و مصنوعی در چیست؟

پاسخ: کلاه گیس های طبیعی معمولا برای استفاده های زیاد و روزمره مناسب تر هستند و دوام بیشتری نسبت به موهای مصنوعی دارند. درحالی که کلاه گیس های با موی مصنوعی برای استفاده های کم و مجلسی مناسب است، البته میتوانید بصورت روزمره نیز استفاده کنید ولی عمر کلاه گیس کاهش میابد،همچنین کلاه گیس های مصنوعی تنوع رنگ و مدل بیشتری دارند و از ظاهر زیباتری نسبت به موهای طبیعی برخوردارند.

تفاوت کلاه گیس و پروتز مو در چیست؟

پاسخ: کلاه گیس تمام قسمتهای سر را میپوشاند ولی پروتز فقط ناحیه ای که موهایش از دست رفته را پوشش میدهد که میتواند در اندازه های مختلف باشد. همچنین به چیزی که جایگزین میشود تا عضوی را کامل کند پروتز گفته میشود مانند پروتز ابرو،پروتز مو یا ریش و سبیل.

محصولی که میخریم همونی هست که تو عکسه؟

پاسخ: بله این اطمینان به شما داده میشود که عکسهای تمامی محصولات تیناویگ در آتلیه اختصاصی تهیه میشود.

محصولات چقدر عمر میکنند؟

پاسخ: متاسفانه این سوال جواب قطعی ندارد، زیرا که روش استفاده و نگهداری هر شخص متفاوت است،بنابراین برای ماندگاری هیچ یک از کالاها نمیتوان زمان دقیقی مشخص کرد و این امر فقط به روش استفاده و نگهداری خود مشتری بستگی دارد، لذا برای ماندگاری بیشتر،پیشنهاد میکنیم بروشور محصولات را با دقت بخوانید و طبق دستورالعمل موجود در بروشور عمل کنید.

موهای مصنوعی رو میتونم رنگ کنم؟

پاسخ: خیر تاکنون هیچ روشی برای رنگ کردن موی مصنوعی میسر نشده است،مگر با اسپری های رنگ موی موقت یا رنگ هایی که پوشش سطحی داشته باشند،البته این مورد نیز روش قطعی نیست و ممکن است جواب نگیرید.

آیا کلاه گیس ها ریزش مو هم دارند؟

پاسخ: ریزش موی جزئی در کلاه گیس امریست طبیعی زیرا که در اثر استفاده مداوم ممکن است برخی از تار موها کشیده و کنده شوند. که این ریزش چشمگیری نیست و در کوتاه مدت موجب کم پشت شدن کلاه گیس نمیشود،ولی در اثر استفاده طولانی مدت ممکن است ناحیه ای از کلاه گیس نیاز به ترمیم داشته باشد که توسط تیناویگ قابل انجام است. البته هزینه ترمیم کردن کلاه گیس های مصنوعی ممکن است بصرفه نباشد و این مورد بیشتر برای کلاه گیس های طبیعی کاربرد دارد.

عمر پروتز ابرو چقدره و به چه شکل نصب میشه و برای چه افرادی مناسبه؟

پاسخ: پروتز ابرو از تارهای موی گره خورده روی تور نازک ساخته شده و ساختاری بسیار ظریف و حساس دارد،بنابراین نمیتوان از پروتز ابرو انتظار ماندگاری طولانی مدت داشت.به همین دلیل طرز درست استفاده در عمر ابرو بسیار موثر است.لذا پیشنهاد میکنیم بروشور را به دقت بخوانید و طبق دستورالعمل موجود در بروشور عمل کنید. پروتز ابرو با کمک چسب مایع یا دوطرفه روی پوست چسبانده میشود و برای افرادی که به دلایل مختلف ابروهای خود را از دست داده باشند یا ابروهای کم پشت داشته باشند مناسب است.

درصورت گم کردن بروشور چطور میتونیم مجددا آموزش استفاده از محصولات رو دریافت کنیم؟

پاسخ: شما میتوانید با مراجعه به بخش مقالات آموزشی وبسایت تیناویگ، به تمامی بروشورهای محصولات دسترسی داشته باشید.

کلاه گیسهای مصنوعی تیناویگ رو هم میشه مثل موهای طبیعی فرق باز کرد یا موهاشو به سمت عقب داد؟

پاسخ: بله،کلاه گیس های جلوتوربافت مصنوعی نیز فرق قابل تنظیم به تمام جهات را دارا هستند و مانند کلاه گیس های طبیعی ظاهری زیبا و شبیه به موی انسان دارند.

محصولاتی که از موهای طبیعی ساخته شدن رو میتونیم رنگ کنیم؟

پاسخ: بله ولی رنگ کردن موهای چیده شده ریسک بیشتری نسبت به مویی که روی سر و دارای ریشه است دارد،و احتمال آسیب دیدن یا درنیامدن رنگ دلخواه وجود دارد،بنابراین تیناویگ هیچگونه مسئولیتی در مورد رنگ یا دکلره کردن موها ندارد و این امر فقط به مهارت آرایشگر بستگی دارد، همچنین درصورت لزوم به رنگ یا دکلره کردن،در قسمت مقالات آموزشی در وبسایت تیناویگ، روش دکلره کردن موهای چیده شده را آموزش داده ایم که بهتر است قبل از اقدام آن را بخوانید.

آیا امکان مرجوعی یا تعویض پس از دریافت سفارش وجود دارد؟

پاسخ: خیر، زیرا محصولات کاملا بهداشتی هستند و در جهت رعایت حقوق مشتریان، مرجوع کردن جنس و فروش دوباره آن به مشتری دیگر جایز نیست. بنابراین خیال مشتریان عزیز از این بابت راحت است که کالای دریافت شده کاملا بهداشتی و دست نخورده میباشد.